Słoneczniki to moje ukochane kwiaty! Od dawna marzyłam żeby zrobić w nich sesję zdjęciową. Wiedziałam o istnieniu kilku pól, ale zdecydowanie za daleko ode mnie.

Jako fotograf i mama dwójki maluchów, wiem z czym się je wyprawa na wieczorną rodzinną sesję. Dojazd, sesja, powrót… Dlatego staram się skracać maksymalnie ten czas, żeby wyprawa na sesję zdjęciową była dla Was przyjemnością. Staram się wyszukiwać miejsca jak najbliżej: pola, łąki, lasy… patrząc z boku nic niezwykłego.

Często słyszę od Was!

„To tutaj robimy zdjęcia?”

„Tyle razy tu przejeżdżałam, ale nie widziałam w tym miejscu niczego fajnego”

To taka trochę magia sesji zdjęciowych, sesji plenerowych. Te wszystkie zwykłe miejsca podczas sesji stają się niezwykłe dzięki Waszej obecności i światłu, które o tej porze roku (latem) najpiękniej maluje wieczorową porą.

No ale słoneczniki to nie kukurydza czy zboże – nie rosną na prawie każdym mijanym polu!

Jak więc je znalazłam?

Szczerze do dziś nie wierzę w moje szczęście. Był to zupełny przypadek, jechałam sprawdzić inną miejscówkę i nagle wyrosły spod ziemi one – wysokie, grube, zielone łodygi a na ich czubku uśmiechały się do mnie głowy słoneczników. Podobnie znalazłam rok temu pole fioletowej facelii! Chyba mogę śmiało powiedzieć, że mam szczęście!

Z przyjemnością zabiorę Ciebie i bliskie Twemu sercu osoby na przepiękną sesję w słonecznikach!

Jak wygląda sesja w słonecznikach?

Po szybkiej inwentaryzacji terenu stwierdziłam, że pole słoneczników, które znalazłam idealnie nadaje się na sesje miłosne, kobiece, sesje ciążowe, rodzinne oraz pokoleniowe! Słonecznikowe pole jest tak różnorodne, że spokojnie znajdziemy tam przestrzeń na swobodne bieganie, czy odpoczynek na kocu.

Słoneczniki to mocne kwiaty, mają grubą łodygę ale nie są niezniszczalne. Dlatego podczas przemieszczania się uważajmy na nie. To pole jest czyjąś własnością. Czerpmy z niego to co najlepsze, złapmy piękne wspomnienia, naładujmy się energią ale nie niszczmy kwiatów, nie zrywajmy ich żeby zrobić sobie bukiet.

Jesteś zainteresowana sesją w słonecznikach? Dostępne pakiety sesji znajdziesz w zakładce oferta.

Czekam na Ciebie!

A poniżej trochę prywatnych ujęć z naszej wycieczki na sesję w słonecznikach! Bo przecież nie mogłam sobie odmówić! <3

Poprzedni post Sesja fresh sesja noworodkowa w szpitalu - Knurów, Gliwice
Następny post Grupowa sesja karmienia piersią (Gliwice)

2 Komentarze

  1. Cudowne, są magiczne 🌻
    Wasze uśmiechy idealnie pasowały 🙂