Sesja komunijna – jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie?

Jeśli myślisz, że sesja komunijna Twojego dziecka musi być nudna, poważna i na jakimś sztucznym tle w studiu, to poświęć mi chwilę. Przekonaj się, że sesja komunijna może być zarówno świetną zabawą jak i piękną pamiątką na lata.

Pierwsza Komunia Twojego dziecka

Po raz kolejny zadajesz sobie to pytanie: „Kiedy to zleciało?”. Twoja mała dziewczynka, Twój mały chłopiec… stają przed jednym ze swoich ważniejszych momentów  w życiu. Momentem ważnym nie tylko dla nich ale też dla całej Waszej rodziny.

Chciałabyś, by miała/miał piękną pamiątkę z Tego ważnego wydarzenia, która zostanie w Waszej rodzinie na zawsze. Czy jest więc coś lepszego niż sesja zdjęciowa?

Sesja komunijna – czy warto ją wykonać?

Tak! Zwłaszcza jeśli masz dość oklepanych zdjęć przez fotografa, na którego nie masz wpływu. W takim przypadku zdecydowanie polecam Ci wybrać się po wszystkim i na spokojnie, na sesję komunijną w plenerze.

Co zyskasz? Otrzymasz indywidualne podejście i czas poświęcony w stu procentach tylko Wam. Razem dopasujemy miejsce i przebieg sesji do Waszych potrzeb i potrzeb Waszego dziecka, jego charakteru czy zainteresowań.

Stwórzmy razem wyjątkową pamiątkę!

Sesja komunijna, to nie tylko uwiecznienie tego wyjątkowego momentu. To też świetna okazja by spędzić czas razem jako rodzina i stworzyć niezapomniane wspomnienia pełne radości, miłości i bliskości. Piękne otoczenie doda zdjęciom niepowtarzalnego uroku, a ja zadbam o to by każdy szczegół, uśmiech i gest był zatrzymany w wyjątkowy sposób, pełen emocji.

Poczułaś pragnienie takiej sesji?

Spodobały Ci się moje zdjęcia a czytając moje wpisy czujesz, że „nadajemy na tych samych falach”? Wejdź w zakładkę OFERTA i wybierz pakiet najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Chcesz zapytać o więcej szczegółów dotyczących sesji? Skontaktuj się ze mną i powiedz mi o swoich potrzebach, pragnieniach!

Potrzebujesz czegoś więcej niż tylko zdjęcia? Zerknij TUTAJ i sprawdź inne produkty, które sprawią, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!

Poprzedni post Rodzinna sesja we własnym domu - Co sprawia, że jest tak wyjątkowa?

Komentowanie niedostępne