Najczęstsze pytania

CZY WYKONUJĘ SESJE W STUDIO?

Na sesjach spotykamy się w plenerze lub w Waszym domu – to Wasz azyl, bezpieczne miejsce w którym czujecie się najswobodniej. Miejsca plenerowe wybieram sama i są to moje wyszukane, i sprawdzone miejsca pod kątem światła. Jeśli jednak zależy Wam na swoim wyjątkowym miejscu, to jak najbardziej jest taka możliwość.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA SUKIENEK DO SESJI?

Zapewnienie odpowiedniego stroju na sesję to Wasze zadanie, z mojej strony służę radą oraz pomocą w doborze stylizacji. O tym jak się ubrać na sesję piszę również w poradniku, który otrzymacie przed sesją. Nie ukrywam, że w przyszłości planuję stworzyć mobilną garderobę.

CO TO JEST SESJA LIFESTYLE?

To bardzo naturalna forma sesji zdjęciowej, która toczy się wyznaczonym przez Was rytmem. Jeśli macie dzieci, to podążamy za nimi oraz ich potrzebami. Podczas sesji nie musicie pozować. Czasem staram się was nakierować i podpowiadam co możecie robić bym mogła wyłapać odpowiednie i ciekawe ujęcia, Wasze uczucia, bliskość i relacje.

W JAKIEJ FORMIE OTRZYMACIE ZDJĘCIA?

Poza zdjęciami drukowanymi na jedwabnym papierze i/lub albumu otrzymacie również wersję elektroniczną wybranych ujęć w pełnej ich rozdzielczości.

JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA ZDJĘCIA?

Galerię z obrobionymi zdjęciami otrzymacie do 21 dni od momentu wykonania sesji. Po wyborze ujęć oraz akceptacji projektu albumu zamawiam Wasze zdjęcia i produkty. Czas oczekiwania zanim dotrą do Waszych rąk to max. 40 dni.

CO WCHODZI W ZAKRES OBRÓBKI?

Tworzę naturalne fotografie więc moja obróbka ingeruje jak najmniej w zmiany osób, które fotografuję. Nie podejmuję się mocnego retuszu i wygładzania skóry, usuwania zmarszczek. Dopieszczam nietrwałe elementy, jak np. opryszczka, rozcięte czoło czy rzucające się mocno w oczy wypryski.

JAK DALEKO DOJEŻDŻAM NA SESJĘ?

Dojadę wszędzie gdzie jest taka potrzeba. W obrębie do 30km od Gliwic dojazd jest bezpłatny. Do każdego dodatkowego km doliczam 1zł