Wierzę w moc rodzinnych sesji w domu

To jest to, co kupuję całą sobą i wierzę w to!

Zaczynamy spokojnie, od budowania relacji. Poznajemy się, otwieracie się na mnie. Wasze dzieci pokazują mi swoje skarby, talenty, zapraszają do odkrywania ich świata, a na koniec wzruszają słowami „Musisz już iść? Kiedy znów do nas przyjedziesz?”

Dlaczego warto zdecydować się na rodzinną sesję w domu?

Bo dom to Wasze miejsce, w którym tworzy się historia. Której kawałek chcę dla Was zatrzymać, żebyście mogli się nią dzielić z bliskimi, powracać do niej po latach…

Bo dom to Wasza przestrzeń. Ściany słyszały i widziały niejedno: płacz, śmiech, kłótnie i namiętność. To miejsce powrotów: z pracy, z przedszkola, ze szkoły, z wakacji… To Wasza bezpieczna przystań. Wasze schronienie, miejsce ucieczki, wyciszenia, odpoczynku, zabawy, intymności…

Wasz dom jest taki, jakim go tworzycie!

Bo dom to nie tylko piękne ściany i meble, ale ludzie którzy w nim mieszkają. Każde z Was wnosi do niego swoją cegiełkę. Swoje emocje, charakter, talenty i sprawia, że ten dom jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Właśnie to cenię w sesjach domowych:

wyjątkowość, niepowtarzalność i rodzinną historię jaką z sobą niosą.

Pamiętasz stary dom dziadków? Malowane ściany, stare obdrapane drzwi, kredens i piec kaflowy? Mam kilka takich fotografii z dziecięcych lat, do których lubię wracać bo dziś ten dom zmienił się nie do poznania. Nie ma w nim już dziadków, a ściany już nie wyglądają tak samo… Po to jestem, by pomóc Ci docenić to co masz teraz.

Czy coś Cię powstrzymuje przed sesją domową?

Jeśli czujesz, że chciałabyś zatrzymać czas w takiej formie, ale masz pewne wątpliwości, to zajrzyj do tego postu. Być może rozwieję nim Twoje wątpliwości i przekonam Cię, że sesja domowa to nic strasznego a niesie z sobą wiele korzyści!

Możesz też napisać bezpośrednio do mnie maila lub zadzwonić, a razem spróbujemy rozwiązać problem i zatrzymać Wasze piękne chwile.

Poprzedni post Sesja zdjęciowa w plenerze - jak wybieram miejsce? (Fotograf Knurów)
Następny post Sesja świąteczna w Twoim domu (Gliwice)

Komentowanie niedostępne