Późny październik i listopad, to idealny moment aby pomyśleć nad sesją świąteczną?

Na dworze coraz bardziej mokro i zimno. W tym czasie najchętniej każdy z nas schowałby się w przytulnym i ciepłym domku. Świetnie się składa, bo czy to właśnie nie jest idealne miejsce na świąteczną sesję Twojej rodziny? Kilka ozdób, rozwieszone lampki, no i przede wszystkim Wy… Niezapomniane chwile, do których z pewnością powrócisz.

Sesja świąteczna w Waszym domu to nie tylko pieczenie pierników, z których zapewne najbardziej ucieszą się najmłodsi! Jeśli lubicie razem pichcić to świetnie! Upieczcie pierniki, zróbcie naleśniki, lub po prostu otwórzcie gotową puszkę z ciastkami 😉

Jak wygląda świąteczna sesja w domu? To zależy tylko od was…

Rozsiądźcie się na kanapie podczas gdy z głośników poleci „Driving home for Christmas…” Weźcie w ręce swoje wspomnienia i opowiedzcie dzieciom jedną z piękniejszych historii, jakie napisało Wasze życie. Przeczytajcie wspólnie świąteczną bajkę albo zagrajcie w ulubioną grę z którą spędzacie prawie każdy wspólny wieczór. Przytulcie się jeszcze bardziej, zróbcie kanapkę i poszukajcie łaskotek u taty. Zapakujcie wspólnie prezenty dla najbliższych albo ubierzcie razem choinkę! Zobaczcie błysk w oku drugiej osoby i szczęście!

Niech zadzieje się magia… bo Święta to niewątpliwie czas wyjątkowej bliskości.

Zainteresowałam Cię? Napisz do mnie i zapytaj o termin!

Poprzedni post Rodzinna sesja w domu Rybnik
Następny post Sesja świąteczna (Katowice)

Komentowanie niedostępne