Też czujesz już lekki powiew wiosny?

Jeszcze chwila i zakwitną owocowe drzewa. Łyse gałązki zabielą się kwiatowymi pąkami i wybuchną słodkim zapachem kwiatów. Przyznam szczerze, że już nie mogę się doczekać! Czeka na nas kilka wspaniałych miejsc na wiosenne rodzinne plenery i sesje zdjęciowe wśród kwitnących drzewek! Oby tylko w tym roku pogoda bardziej nam dopisała!

Wiosenny plener – terminarz kwitnienia

Natura tak to pięknie wymyśliła, że wszystko rozwija się i kwitnie stopniowo… Kwitnącą sielankę rozpoczynają śliwy, czereśnie i brzoskwinie – już w marcu! To niebawem! I jeśli tylko pogoda nas nie powstrzyma, to możemy rozpoczynać sesje w kwitnących wiosennych plenerach w Twojej najbliższej okolicy (Knurów, Gliwice)!

Następne w kolejności kwitną wiśnie, grusze i jabłonie! Kwiecień-maj to ich miesiące!

Maj i czerwiec to czas gdy kwitną głogi. Również zachwycają bielą kwiatów a gałęzie aż uginają się od ich gęstości!

Dlaczego już teraz zapraszam cię do pomyślenia o sesji zdjęciowej wśród kwitnących kwiatów?

Kwiaty ulotne jak Wasze chwile…

Bo wystarczy kilka bardziej wietrznych dni w porze kwitnienia kwiatów by zniknęły. I kilka deszczowych dni, by płatki opadły a w trawie i na ścieżkach pojawiło się błoto, w które być może niekoniecznie będziesz miała ochotę wejść ze swoimi bliskimi.

Wiosenna sesja w plenerze, wśród kwitnących kwiatów to szybka akcja. Czasem decyzja z dnia na dzień gdy złapiemy dobrą pogodę i wiatr w żagle.

Czy sesja w drobnych, białych kwiatach to jedna z tych, o której zawsze marzyłaś?

Nie powstrzymuj się, nie czekaj! Napisz mi o tym już dzisiaj żebym pamiętała o terminie dla Ciebie!

Następny post Sesja noworodkowa w domu (Katowice)

Komentowanie niedostępne