Każda sesja noworodkowa w domu jest niezwykłym spotkaniem.

I każde nasze spotkanie skrywa niezwykłą historię ludzi.

Lubię gdy o sobie opowiadacie, gdy mogę Was poznać trochę bardziej. Gdy odkrywacie przede mną kawałek Waszej historii bym mogła dopisać dalszą jej część, i zapisać w formie fotografii. Utrwalić Wasze szczęście, emocje, bliskość i wszystkie te ważne momenty, których nie chcecie zgubić w natłoku codziennych spraw!

Złapanie chwili, jak muśnięcie palcem po policzku, to moja misja – misja fotografa

Jestem wzruszona i poruszona gdy mogę się w niej spełniać tworząc z Wami niezapomniane wspomnienia podczas sesji noworodkowych w Waszych domach!

Poznajcie Sarę, Piotra i małą Leę, których miałam przyjemność sfotografować z początkiem roku w ich mieszkaniu. Takie ujęcia mogą powstać tylko w Waszych domach. Gdy tylko mam okazję, wplatam w zdjęcia to czym żyjecie. Wasze zainteresowania i pasje, którymi będziecie chcieli się dzielić z Waszym maleństwem. Właśnie za to uwielbiam sesje domowe: za ich naturalność, ponadczasowość i za to, że są takie całkiem w stu procentach Wasze.

Spodziewacie się maleństwa? Z przyjemnością zatrzymam dla Was te niezwykłe momenty! Zajrzyjcie do oferty jaką dla Was przygotowałam.

Poprzedni post Wiosenny plener - fotograf Knurów
Następny post Sesja noworodkowa lifestyle (Knurów)

Komentowanie niedostępne