Sesja noworodkowa w domu (fotograf Gliwice)

sesja noworodkowa – witaj w domu maluszku!

Też zastanawiasz się, kiedy to przeminęło? I już tulisz w ramionach swoje maleństwo. Poznajecie się nawzajem i odnajdujecie powoli w nowej sytuacji życiowej. Trzymasz w dłoniach małego człowieka, którego dopiero co nosiłaś pod sercem. Część Ciebie i Jego. Czekasz na te słodkie minki, grymaski i ziewnięcia noworodka, które rozczulają Cię do granic możliwości. Po karmieniu trzymasz chwilę dłużej w ramionach i głaszczesz… Odkładasz do łóżeczka i nie potrafisz od niego odejść. A gdyby tak zatrzymać te momenty na fotografiach podczas domowej sesji noworodkowej?

To jest właśnie to, co chcę dla Ciebie zrobić. Uchwycić najczulsze momenty podczas sesji noworodkowej w Waszym domu, byś mogła do nich wracać. A ze swojego doświadczenia wiem, że wrócisz do nich szybciej niż byś pomyślała, bo noworodki zmieniają się niesamowicie szybko.

Zastanawiasz się Jak wygląda sesja noworodkowa w domu?

Sesja noworodkowa w domu, to podążanie za Waszymi potrzebami i potrzebami Waszych maluszków. Nie ważne czy dopiero wróciliście ze szpitala, czy noworodek ma już tydzień, dwa, najważniejsze jest byście Wy czuli się dobrze. Termin sesji dostosowujemy do Was, bo tak naprawdę każdy jest dobry na zatrzymanie Waszych wyjątkowych momentów!

Dom to najlepsze miejsce na sesję noworodkową, bo to miejsce gdzie czujecie się najlepiej i najbezpieczniej. Dodatkowo każda mama dochodzi do siebie inaczej, a połóg nie trwa kilka dni… w domu masz ten komfort, że jesteś u siebie i wszystko co potrzebne masz pod ręką. Nie musisz się stresować, że czegoś zapomniałaś (podkłady, pampersy, podpaski, smoczki, chusteczki, butelki, ciuszki na zmianę…) Masz spokojną głowę i nie musisz się martwić, że nie jesteś gotowa gdy przekraczam próg Waszego mieszkania. Bez stresu masz czas na dokończenie makijażu gdy ja popijam kawę, poznaję Was i planujemy razem przebieg sesji.

Poprzedni post Sesja kobieca w makach
Następny post Jesienna sesja kobieca (Rybnik)

Komentowanie niedostępne