Fotograf podczas uroczystości Chrztu Świętego? Ameryki nie odkryłam, ale czy Ciebie też denerwuje Pan X który wszystkim strzela te same ujęcia? Jeśli szukasz czegoś nowego, oryginalnych zdjęć i spersonalizowanej oferty… a przede wszystkim kogoś, kto w piękny sposób zatrzyma w kadrze ważną rodzinną uroczystość, byś Ty mogła zająć się gośćmi i dziećmi… to spójrz, jak wygląda Chrzest Święty moim okiem i z czego składa się taki reportaż – który dostosowuję do Waszych potrzeb i tego, na czym Wam zależy.

Przygotowania

Chrzest to takie małe wesele, w końcu wszyscy weselą się z przyjęcia do Kościoła tego małego człowieka. Szukasz pięknej białej sukienki lub eleganckiego małego garnituru, świeca, szatka i inne urocze dodatki. Zacznijmy więc ten reportaż od Waszego przygotowania w domu. Oprócz momentów ubierania i detali, złapiemy jeszcze kilka chwil tylko dla Was w zaciszu Waszego domu, zanim zebrani goście zaczną ustawiać się do zdjęć z małym bohaterem/ małą bohaterką.

Msza Święta / Obrzęd Chrztu Świętego

Moment kulminacyjny tego dnia więc nie może mnie tu zabraknąć. Wyłapuję najważniejsze momenty, starając się nie przeszkadzać i nie być nachalną. W kościele pracuję tak, jak wymaga tego ode mnie miejsce oraz kapłan. Ukończyłam kurs liturgiczny dla fotografów więc możecie być pewni, że nie przyniosę Wam wstydu. Po mszy możemy wykonać zdjęcia przy chrzcielnicy lub przed kościołem grupowe, jeśli pogoda nam na to pozwala.

Świętowanie

Uroczysty obiad, kawa, tort. Zdjęcia grupowe i rodzinne z nowo ochrzczonym. Jestem z Wami tak długo jak tego potrzebujecie wyłapując Wasze uśmiechy, relacje i gesty.

Jeśli szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie Chrztu Świętego to zapraszam Cię do Patio Park w Katowicach. To miejsce zachwyca dosłownie wszystkim. Niebanalny wystrój, przytulny klimat i podwieszane kwiaty pod sufitem. Przepyszna i oryginalna kuchnia oraz obsługa na najwyższym poziomie. W Patio Park możecie również zamówić świeży tort, co jest mega wygodną opcją gdy macie małe dzieci i masę rzeczy na głowie!

Niewątpliwym atutem tego miejsca jest sąsiedztwo Parku Kościuszki. Możecie śmiało wybrać się na spacer, po jego urokliwych zakątkach. Rodziców z dziećmi uraduje fakt, że na dworze znajduje się wiele atrakcji dla maluchów.

Patio Park lubi zaskakiwać swoich gości. Odwiedzając to miejsce w niedzielę, czas przy stoliku umili Wam… iluzjonista. Sztuczki nie tylko zachwycają dzieci ale i dorosłych więc wybierzcie się koniecznie na niedzielny obiad!

O piękne dekoracje i animacje dla dzieci zadbała Ola z Gold Story!

Poprzedni post Grupowa sesja karmienia piersią (Gliwice)
Następny post Sesja narzeczeńska (Mikołów)
sesja-narzeczenska-fotograf-gliwice

Komentowanie niedostępne